9 juni 2025 - 23:50 - Marokko
De politie van Tanger heeft zaterdagavond een 24-jarige man gearresteerd. Hij wordt verdacht van gevaarlijk rijgedrag dat de openbare veiligheid ernstig in gevaar bracht.
De arrestatie volgde op een video die massaal op sociale media werd gedeeld. De beelden toonden een bestuurder die met hoge snelheid en zonder enige voorzichtigheid gevaarlijke manoeuvres uitvoerde in een personenauto op een stedelijke weg. Dit gedrag toonde een duidelijke minachting voor de verkeersregels en veroorzaakte ook materiële schade, zo bleek uit de eerste bevindingen.
Lees ook: Automobilist racet door Tanger, 2 doden
Het Openbaar Ministerie werd direct ingelicht en heeft een onderzoek gelast, uitgevoerd door de prefectuur van politie. Een politiebron meldt dat de snelle identificatie van de verdachte leidde tot de inbeslagname van het voertuig en de start van juridische procedures.
Lees ook: Tanger: achtervolging als in een actiefilm
De verdachte zit vast in afwachting van verder onderzoek. Er worden technische expertises uitgevoerd om de precieze omstandigheden vast te stellen en zijn eventuele strafrechtelijke verantwoordelijkheid te bepalen.
Drie jaar cel voor bizarre diefstal Gucci-petten in Tanger
Vlogger slachtoffer doortrapte oplichting in Noord-Marokko (video)
Grootste oplichtingszaak ooit in Marokko: hof in Tanger spreekt zich uit
Diaspora vraagt om soepelere autoinvoer in Marokko
Valse bagagedragers terroriseren reizigers op luchthavens in Marokko
Rabat wordt big brother
Drie jaar cel voor bizarre diefstal Gucci-petten in Tanger
Vlogger slachtoffer doortrapte oplichting in Noord-Marokko (video)
Grootste oplichtingszaak ooit in Marokko: hof in Tanger spreekt zich uit
Valse bagagedragers terroriseren reizigers op luchthavens in Marokko
Rabat wordt big brother
Marokkaanse schat met uitsterven bedreigd
Terreinwagen slaat over de kop: Marokkaanse expats omgekomen
Koreaanse vlogger reageert op ophef om video met tienermeisje in Casablanca