Zoeken

Angela Merkel spreekt moslims toe voor Ramadan

26 april 2020 - 17:20 - Wereld

Geschreven door Said A.

Duitse bondskanselier Angela Merkel heeft de moslims in Duitsland en in de wereld gefeliciteerd met het begin van de maand Ramadan.

In een bericht op de website van de Duitse regering schrijft Angela Merkel dat de Ramadan dit jaar heel anders zal zijn voor moslims in Duitsland en in de rest van de wereld.

"Ik wens jullie allen gezegende momenten vol vrede en gezondheid.", aldus Merkel die eraan toevoegt dat de Ramadan een periode van bezinning en hulp aan anderen is.

De bewindsvrouw wenst ook dat deze maand een kans wordt om de iftar met leden van de andere religieuze gemeenschappen te delen om de samenleving en tolerantie te bevorderen.

Lees meer

Moslims Canada willen Ramadan anders beleven

Moslims in het Canadese Calgary hebben besloten om de Ramadan anders te beleven tijdens de internationale gezondheidscrisis.

Toronto laat moskeeën gebedsoproep doen

Moskeeën in het Canadese Toronto mogen tijdens de maand Ramadan luidsprekers gebruiken om het gebedsoproep hoorbaar te maken voor moslims.

Duitsland: moslims bidden in kerk

De Martha Lutheran kerk van Kreuzberg in het Duitse Berlijn heeft afgelopen vrijdag haar deuren geopend voor moslims doordat de Dar Assalam moskee in Berlijn te klein was om hen...

Mekka helemaal leeg op eerste dag Ramadan (video)

Op de eerste dag van de Ramadan bleef de Kaaba in de grote moskee van Saoedi-Arabië ongewoon leeg vanwege de coronavirus pandemie.

Trump heeft bericht voor moslims voor Eid ul-Fitr

Donald Trump heeft net zoals meerdere andere wereldleiders, afgelopen weekend een gezegend Eid ul-Fitr toegewenst aan alle moslims in de Verenigde Staten en in de wereld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team