21 mei 2020 - 13:20 - Wereld
Een familie in Oran heeft gestrande Marokkanen voor de iftar uitgenodigd. De ontmoeting tussen het gezin en de gestrande reizigers werd op de Algerijnse televisie uitgezonden.
Tijdens de iftar werd gesproken over de nauwe banden tussen de Algerijnse en Marokkaanse volkeren. De iftar werd volgen ENTV een dag na het diplomatiek incident van Oran georganiseerd.
De consul van Marokko in Oran wordt ervan beschuldigd Algerije een "vijandig land" te hebben genoemd tijdens een videomeeting met in Algerije gestrande Marokkanen. De ambassadeur van Marokko in Algiers werd kort daarop door Sabri Boukadoum, Algerijnse minister van Buitenlandse zaken, ontboden om het incident te bespreken.
Volgens Hassan Abdelkhalek, ambassadeur van Marokko in Algiers, werden de beelden echter vervalst en is een onderzoek aan de gang.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren