7 juli 2019 - 18:00 - Wereld
De rechtbank van Oran in Algerije heeft de rai-zanger Cheb Hicham tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor cocaïnesmokkel.
Lexpressiondz bericht dat de zanger samen met negen andere verdachten terecht stond. Vijf van hen werden net zoals hem tot 15 jaar celstraf veroordeeld. De vier andere verdachten werden bij verstek tot levenslang veroordeeld.
Cheb Hicham was volgens het onderzoek van de Algerijnse politie, de leider van de drugsorganisatie. Zijn rechterhand is een Marokkaan bekend als "Miloud El Maroki" of "Miloud de Marokkaan" die de volgende 15 jaar in een Algerijnse cel zal doorbrengen.
De bende werd opgerold nadat een auto met 1 kilo cocaïne en 10.000 XTC-pillen werd onderschept. Onderzoek toonde aan dat de organisatie door de zanger werd geleid.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip