3 maart 2025 - 18:50 - Marokko
In de regio Al Hoceima is zaterdagavond een vrouw van in de zeventig dood aangetroffen in haar woning. De vrouw werd gevonden in ee dorpje in de gemeente Chakrane. Ze hing met een touw aan het plafond in haar huis.
Lokale bronnen melden dat de autoriteiten onmiddellijk werden ingeschakeld. De politie en de koninklijke gendarmerie kwamen ter plaatse om een onderzoek in te stellen naar de omstandigheden van haar overlijden.
Lees ook: Leraar dood aangetroffen in Al Hoceima
De eerste bevindingen wijzen erop dat de vrouw mogelijk psychische problemen had. Dit zou haar ertoe kunnen hebben aangezet om een einde aan haar leven te maken.
Lees ook: Drie Marokkaanse vrouwen dood aangetroffen in hotel in VS
Het lichaam is overgebracht naar het mortuarium van het regionaal ziekenhuis in Al Hoceima voor een autopsie. Deze zal de doodsoorzaak moeten bevestigen. De koninklijke gendarmerie zet het onderzoek voort onder toezicht van het Openbaar Ministerie.
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Marokkaan verliest vrouw, ziekenhuis weigert overlijdensakte door schuld
Militaire band Marokko en Israël verstevigt discreet
Meer veerboten naar Marokko deze zomer
Marokkaan verliest vrouw, ziekenhuis weigert overlijdensakte door schuld
Militaire band Marokko en Israël verstevigt discreet
Passagiers Ryanair riskeren fikse boete
Magistraat in Marokko werkte voor buitenlandse inlichtingendiensten
Marokko vraagt uitlevering verdachte moord Rym Fikri’s man
Mega AI-project van start in Marokko
"Marokko biedt fantastische prijs-kwaliteitverhouding"
Nieuwe gezichten aan top rechtbanken Marokko