Koning Mohammed VI verleent gratie aan 428 mensen
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de herdenking van de Revolutie van de Koning en het Volk op maandag 20 augustus, zijn gratie verleend aan 428 mensen.
1 december 2017 - 13:49 - Marokko
Ter gelegenheid van Eid Al Mawlid Al-Nabawi 1439 heeft Koning Mohammed VI gratie verleend aan 724 mensen die voor een strafbare feiten werden veroordeeld.
Volgens het ministerie van Justitie komen zes gevangenen onmiddellijk vrij. Van 507 gedetineerden werd de straf verlaagd en van 4 gevangenen werd de levenslange straf in een tijdelijke straf omgezet.
Koning Mohammed VI pardonneerde ook 66 mensen die voorwaardelijk vrij waren gelaten. Allen zagen hun celstraf kwijtgescholden, waarvan drie met behoud van de boete. Van 141 mensen werd de boete kwijtgescholden.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de herdenking van de Revolutie van de Koning en het Volk op maandag 20 augustus, zijn gratie verleend aan 428 mensen.
Ter gelegenheid van het Troonfeest dat vandaag in Marokko wordt gevierd, heeft Koning Mohammed VI zijn gratie verleend aan 4764 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Troonfeest dat op maandag 30 juli wordt gevierd, gratie verleend aan 1204 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van Eid ul-Fitr, dat vandaag in Marokko wordt gevierd, zijn gratie verleend aan 707 mensen.
Koning Mohammed VI heeft zondag gratie verleend aan 300 mensen ter gelegenheid van Aid Al Mawlid 1441. De begunstigden werden door verschillende rechtbanken in het land...