Tanger : Mohammed VI en Moulay Hassan huldigen moskee in (video)
Koning Mohammed VI en zijn zoon kroonprins Moulay Hassan hebben begin deze week een nieuwe moskee in Tanger ingehuldigd.
- Marokko
In Agadir is controverse ontstaan door een lingerie modeshow georganiseerd door de Kamer voor Handel en Industrie.
Bewoners van de stad uitten massaal hun onvrede op social media. Velen vinden het een "pornografisch evenement" en eisen sancties tegen de initiatiefnemers en de ambtenaren die toestemming gaven voor de show.
Anderen oordelen dat de Kamer voor Handel en Industrie zich moet bezighouden met het promoveren van culturele en artistieke evenementen en niet met modeshows voor vrouwenlingerie.
In de jaren zestig werd op de esplanade van de Hassan-moskee in Rabat een bikini modeshow georganiseerd. Dit leek toen niemand te schokken.
Lees meer
Koning Mohammed VI en zijn zoon kroonprins Moulay Hassan hebben begin deze week een nieuwe moskee in Tanger ingehuldigd.
Het besluit van de stadsautoriteiten in Agadir om 43 straten naar Palestijnse steden te vernoemen, zorgt voor controverse in de stad.
Een Fransman van de rond de zestig is woensdag in de rechtbank van Agadir overleden. De man was in de rechtbank voor een oplichtingszaak.
In de regio van Oujda en op social media is ophef ontstaan over het huwelijk van een lesbisch koppel. Volgens één van de meisjes die op de beelden te zien is is daar echter...
Minister Mohamed Yatim van Werkgelegenheid heeft op de controverse gereageerd na de publicatie van een video waarin hij hand in hand met een jonge vrouw in Parijs te zien is.