15 januari 2019 , 14:30 - Laila Amraoui - Sport
De Atlas Leeuwen zullen hun tegenstanders op de Afrika Cup 2019 in april kennen. Dat bericht de Egyptische voetbalbond.
"De loting vindt plaats in de eerste week van april. We zullen klaar zijn voor dit evenement. De zes stadions die werden gekozen voor het kampioenschap zullen vanaf april worden opgeknapt.", aldus de Egyptische voetbalbond in een verklaring.
Egypte werd een tiental dagen geleden door de Afrikaanse voetbalbond verkozen om de Afrika Cup te organiseren met 16 stemmen tegen 1 voor Zuid-Afrika.
Het kampioenschap moest oorspronkelijk in Kameroen worden gehouden. De werken aan de infrastructuur liepen echter te veel vertraging op en het land kampt met ernstige veiligheidsproblemen.
Bondscoach Hervé Renard en zijn spelers staan onder druk voor het toernooi. Fouzi Lekjaa, baas van de Marokkaanse voetbalbond, eist een overwinning.
Veel regen in Marokko: Tanger spant kroon met recordhoeveelheid
"Lamine Yamal heeft een fout gemaakt door Spanje te kiezen en niet Marokko!"
Recorddrukte op Brussels Airport tijdens kerstvakantie door run op Marokko
Nederlands-Marokkaanse Khalid Amakran deelt eerlijk zelfportret
Oude medina Tetouan opgeschrikt door reeks instortingen
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
"Lamine Yamal heeft een fout gemaakt door Spanje te kiezen en niet Marokko!"
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
Manchester United vangt bot bij FIFA na klacht over Noussair Mazraoui
Verslagenheid in Nederland, kickbokser Nordine El Otmani overleden aan hersentumor
PSV trekt portemonnee voor Anass Salah-Eddine
Contractruzie zet streep door Afrika Cup-deelname Douzi
Arab Cup Marokko-Jordanië: tijd en zenders voor de finale