Zoeken

Afrika Cup 2019: speelschema Marokko

15 april 2019 - 11:20 - Sport

©

De Afrikaanse voetbalbond heeft het speelschema voor de Afrika Cup 2019 bekendgemaakt. In totaal staan 52 wedstrijden deze zomer in Egypte gepland.

De Afrika Cup loopt dit jaar van 21 juni tot 19 juli. Gastland Egypte opent het kampioenschap met een wedstrijd tegen Zimbabwe in het internationaal stadion van Caïro.

Marokko speelt pas twee dagen later, op zondag 23 juni om 16:30 uur, een eerste wedstrijd tegen Namibië.

De Atlas Leeuwen spelen vervolgens op 28 juni om 19 uur een tweede wedstrijd tegen Ivoorkust en op 1 juli een derde wedstrijd tegen Zuid-Afrika in Caïro. Marokko zit in groep D.

Volledig speelschema:

Vrijdag 21 juni

  •  22.00 uur: Egypte-Zimbabwe (Groep A), Caïro

    Zaterdag 22 juni

  •  16.30 uur: Congo - Oeganda (groep A), Caïro
  •  19.00 uur: Nigeria-Burundi (groep B), Alexandrië
  •  22.00 uur: Guinee-Madagaskar (groep B), Alexandrië

    Zondag 23 juni

  •  16.30 uur: Marokko-Namibië (groep D), Caïro
  •  19.00 uur: Senegal-Tanzania (Groep C), Caïro
  •  22.00 uur: Algerije-Kenia (Groep C), Caïro

    Maandag 24 juni

  •  16.30 uur: Ivoorkust - Zuid-Afrika (Groep D), Caïro
  •  19.00 uur: Tunesië-Angola (groep E), Suez
  •  22.00 uur: Mali-Mauritanië (groep E), Suez

    Dinsdag 25 juni

  •  19.00 uur: Kameroen - Guinee-Bissau (Groep F), Ismaila
  •  22.00 uur: Ghana-Benin (groep F), Ismaila

    Woensdag 26 juni

  •  16.30 uur: Nigeria-Guinee (groep B), Alexandrië
  •  19.00 uur: Uganda-Zimbabwe (groep A), Caïro
  •  22.00 uur: Egypte - Congo (groep A), Caïro

    Donderdag 27 juni

  •  16.30 uur: Madagaskar-Burundi (groep B), Alexandrië
  •  19.00 uur: Senegal-Algerije (Groep C), Caïro
  •  22:00 uur: Kenia-Tanzania (Groep C), Caïro

    Vrijdag 28 juni

  •  16.30 uur: Tunesië-Mali (groep E), Suez
  •  19.00 uur: Marokko - Ivoorkust (groep D), Caïro
  •  22:00 uur: Zuid-Afrika - Namibië (Groep D), Caïro

    Zaterdag 29 juni

  •  16.30 uur: Mauritanië-Angola (groep E), Suez
  •  19.00 uur: Kameroen-Ghana (Groep F), Ismaila
  •  22:00 uur: Benin - Guinee-Bissau (groep F), Ismaila

    Zondag 30 juni

  •  18.00 uur: Madagaskar-Nigeria (groep B), Alexandrië
  •  18.00 uur: Burundi-Guinee (groep B), Caïro
  •  21.00 uur: Oeganda-Egypte (groep A), Caïro
  •  21.00 uur: Zimbabwe - Congo (groep A), Caïro

    Maandag 1 juli

  •  18.00 uur: Zuid-Afrika - Marokko (groep D), Caïro
  •  18.00 uur: Namibië - Ivoorkust (groep D), Caïro
  •  21.00 uur: Kenia-Senegal (Groep C), Caïro
  •  21.00 uur: Tanzania-Algerije (groep C), Caïro

    Dinsdag 2 juli

  •  18.00 uur: Benin-Kameroen (groep F), Ismaila
  •  18.00 uur: Guinee-Bissau - Ghana (groep F), Suez
  •  21 uur: Mauritanië-Tunesië (groep E), Suez
  •  21.00 uur: Angola-Mali (groep E), Ismaila

    Achtste finale

    Vrijdag 5 juli

  •  18.00 uur: 1e groep D - 3e groep B / E / F, Caïro
  •  21.00 uur: 2e groep A - 2e groep C, Caïro

    Zaterdag 6 juli

  •  18.00 uur: 2e in Groep B - 2e in Groep F, Alexandrië
  •  21.00 uur: 1e groep A - 3e groep C / D / E, Caïro

    Zondag 7 juli

  •  18.00 uur: 1e in Groep B - 3e in Groep A / C / D, Alexandrië
  •  21.00 uur: 1e Groep C - 3e Groep A / B / F, Caïro

    Maandag 8 juli

  •  18.00 uur: 1e groep E - 2e groep D, Suez
  •  21.00 uur: 1e groep F - 2e groep E, Ismaila

    Kwartfinale

    Woensdag 10 juli

  •  18.00 uur: kwartfinale 1, Caïro
  •  21.00 uur: Kwartfinale 2, Caïro

    Donderdag 11 juli

  •  18.00 uur: kwartfinale 3, Suez
  •  21.00 uur: kwartfinale 4, Caïro

    Halve finale

    Zondag 14 juli

  •  18.00 uur: halve finale 1, Caïro
  •  21.00 uur: halve finale 2, Caïro

    Wedstrijd voor de 3e plaats

    Woensdag 17 juli, 21.00 uur, Caïro

    Finale

  •  Vrijdag 19 juli, 21 uur, Caïro
  • Reageer op Facebook

    Bladna.nl

    Bladna.nl - 2019 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team