Zoeken

Afrika Cup 2019: speelschema Marokko

15 april 2019 - 11:20 - Sport

©

De Afrikaanse voetbalbond heeft het speelschema voor de Afrika Cup 2019 bekendgemaakt. In totaal staan 52 wedstrijden deze zomer in Egypte gepland.

De Afrika Cup loopt dit jaar van 21 juni tot 19 juli. Gastland Egypte opent het kampioenschap met een wedstrijd tegen Zimbabwe in het internationaal stadion van Caïro.

Marokko speelt pas twee dagen later, op zondag 23 juni om 16:30 uur, een eerste wedstrijd tegen Namibië.

De Atlas Leeuwen spelen vervolgens op 28 juni om 19 uur een tweede wedstrijd tegen Ivoorkust en op 1 juli een derde wedstrijd tegen Zuid-Afrika in Caïro. Marokko zit in groep D.

Volledig speelschema:

Vrijdag 21 juni

• 22.00 uur: Egypte-Zimbabwe (Groep A), Caïro

Zaterdag 22 juni

• 16.30 uur: Congo - Oeganda (groep A), Caïro
• 19.00 uur: Nigeria-Burundi (groep B), Alexandrië
• 22.00 uur: Guinee-Madagaskar (groep B), Alexandrië

Zondag 23 juni

• 16.30 uur: Marokko-Namibië (groep D), Caïro
• 19.00 uur: Senegal-Tanzania (Groep C), Caïro
• 22.00 uur: Algerije-Kenia (Groep C), Caïro

Maandag 24 juni

• 16.30 uur: Ivoorkust - Zuid-Afrika (Groep D), Caïro
• 19.00 uur: Tunesië-Angola (groep E), Suez
• 22.00 uur: Mali-Mauritanië (groep E), Suez

Dinsdag 25 juni

• 19.00 uur: Kameroen - Guinee-Bissau (Groep F), Ismaila
• 22.00 uur: Ghana-Benin (groep F), Ismaila

Woensdag 26 juni

• 16.30 uur: Nigeria-Guinee (groep B), Alexandrië
• 19.00 uur: Uganda-Zimbabwe (groep A), Caïro
• 22.00 uur: Egypte - Congo (groep A), Caïro

Donderdag 27 juni

• 16.30 uur: Madagaskar-Burundi (groep B), Alexandrië
• 19.00 uur: Senegal-Algerije (Groep C), Caïro
• 22:00 uur: Kenia-Tanzania (Groep C), Caïro

Vrijdag 28 juni

• 16.30 uur: Tunesië-Mali (groep E), Suez
• 19.00 uur: Marokko - Ivoorkust (groep D), Caïro
• 22:00 uur: Zuid-Afrika - Namibië (Groep D), Caïro

Zaterdag 29 juni

• 16.30 uur: Mauritanië-Angola (groep E), Suez
• 19.00 uur: Kameroen-Ghana (Groep F), Ismaila
• 22:00 uur: Benin - Guinee-Bissau (groep F), Ismaila

Zondag 30 juni

• 18.00 uur: Madagaskar-Nigeria (groep B), Alexandrië
• 18.00 uur: Burundi-Guinee (groep B), Caïro
• 21.00 uur: Oeganda-Egypte (groep A), Caïro
• 21.00 uur: Zimbabwe - Congo (groep A), Caïro

Maandag 1 juli

• 18.00 uur: Zuid-Afrika - Marokko (groep D), Caïro
• 18.00 uur: Namibië - Ivoorkust (groep D), Caïro
• 21.00 uur: Kenia-Senegal (Groep C), Caïro
• 21.00 uur: Tanzania-Algerije (groep C), Caïro

Dinsdag 2 juli

• 18.00 uur: Benin-Kameroen (groep F), Ismaila
• 18.00 uur: Guinee-Bissau - Ghana (groep F), Suez
• 21 uur: Mauritanië-Tunesië (groep E), Suez
• 21.00 uur: Angola-Mali (groep E), Ismaila

Achtste finale

Vrijdag 5 juli

• 18.00 uur: 1e groep D - 3e groep B / E / F, Caïro
• 21.00 uur: 2e groep A - 2e groep C, Caïro

Zaterdag 6 juli

• 18.00 uur: 2e in Groep B - 2e in Groep F, Alexandrië
• 21.00 uur: 1e groep A - 3e groep C / D / E, Caïro

Zondag 7 juli

• 18.00 uur: 1e in Groep B - 3e in Groep A / C / D, Alexandrië
• 21.00 uur: 1e Groep C - 3e Groep A / B / F, Caïro

Maandag 8 juli

• 18.00 uur: 1e groep E - 2e groep D, Suez
• 21.00 uur: 1e groep F - 2e groep E, Ismaila

Kwartfinale

Woensdag 10 juli
• 18.00 uur: kwartfinale 1, Caïro
• 21.00 uur: Kwartfinale 2, Caïro

Donderdag 11 juli

• 18.00 uur: kwartfinale 3, Suez
• 21.00 uur: kwartfinale 4, Caïro

Halve finale

Zondag 14 juli

• 18.00 uur: halve finale 1, Caïro
• 21.00 uur: halve finale 2, Caïro

Wedstrijd voor de 3e plaats

Woensdag 17 juli, 21.00 uur, Caïro

Finale

• Vrijdag 19 juli, 21 uur, Caïro

Bladna.nl

Bladna.nl - 2020 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team