5 april 2025 , 08:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Achraf Hakimi heeft een nieuwe sponsorovereenkomst getekend met het Amerikaanse sportmerk Under Armour. De 26-jarige Marokkaanse international verlaat Adidas voor Under Armour, dat bezig is met een sterke opmars in het Europese voetbal.
De aankondiging van de deal kwam op donderdag, dit terwijl Achraf Hakimi een uitstekend seizoen doormaakt met Paris Saint-Germain. De club staat momenteel bovenaan in de Ligue 1 en is doorgedrongen tot de kwartfinales van de Champions League. Deze commerciële overstap wordt gezien als een strategische zet voor Under Armour, dat na anderhalf jaar van aanhoudende groei zijn positie op de Franse markt wil versterken. Het merk speelt in op de populariteit van de Atlas Leeuw, die sinds het historische succes van Marokko op het WK 2022 in Qatar is uitgegroeid tot een wereldwijde voetbalicoon.
Lees ook: Hakimi, Bounou, Ziyech of nog Díaz: "Invloedrijke marketingiconen!"
Achraf Hakimi zelf toonde zich verheugd over de samenwerking. "Ik ben erg enthousiast om me bij Under Armour aan te sluiten, een merk dat uitstekende producten ontwerpt en perfect aansluit bij mijn waarden", aldus de speler in een officieel persbericht. Achraf Hakimi zal voortaan de Shadow Elite 3 schoenen dragen, de nieuwste innovatie van de Amerikaanse fabrikant. Daarnaast wordt hij ambassadeur voor de performance- en lifestyle-kledinglijnen van het merk buiten het veld.
Lees ook: Achraf Hakimi en Imaan Hammam vieren roots op Vogue-cover (video)
De ondertekening van de Marokkaanse international past in een bredere strategie van het bedrijf uit Baltimore. Under Armour heeft de afgelopen twaalf maanden ook verschillende jonge Europese talenten aan zijn atletenbestand toegevoegd, waaronder Pedro Porro (Tottenham), Sacha Boey (Bayern München) en Ferran Torres (FC Barcelona).
Tanger duurder dan ooit, maar waarom?
Lege schappen in Nederlandse supermarkten door noodweer in Marokko
9 miljoen euro aan sociale uitkering verdwenen in Marokkaanse villa’s
Dappere Majda grijpt in tijdens hakbijlaanval, raakt zwaargewond en wordt uitgezet
Bushalte voor de deur, auto weg én boete: schok na vakantie in Marokko
Spoken uit het verleden: Marokkaanse vondst herschrijft geschiedenis Sahara
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend