Zoeken

Abu Hafs overleeft zwaar verkeersongeval

5 mei 2013 - 21:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse salafist Abdelouahab Rifiki, beter bekend als Abu Hafs, is vorige week nauwelijks gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval nabij Tetouan.

De omstreden prediker raakte ’s nachts in een bocht van de weg af toen een auto met hoge snelheid in de tegenovergestelde richting aan kwam rijden.

Verblind door het licht van de andere auto, verloor hij de controle over zijn wagen en belande in een ravijn. De auto ging meerdere malen over de kop.

De wagen werd volledig verwoest maar Abu Hafs kwam er op wonderlijke wijze vanaf, met een paar blauwe plekken en een zere knie.

Mohamed Rafiki was in 2003 tot 20 jaar gevangenis veroordeeld voor zijn deelname aan de terreuraanslagen van 16 mei 2003 in Casablanca. In februari 2012 kreeg hij een Koninklijk pardon.

Lees meer

Marokkaan omgekomen bij zwaar verkeersongeval in Spanje

In het Spaanse Figueres zijn zaterdag bij een zwaar verkeersongeval zeven mensen omgekomen. Een van de slachtoffers is een Marokkaanse man.

Wiam, 10, zwaar mishandeld door pedofiel in Sidi Kacem

De 10-jarige Wiam is vorige week zaterdag zwaar mishandeld door een man van haar dorpje nabij Sidi Kacem. De man probeerde haar te verkrachten en sloeg haar met een sikkel. Het...

Studenten Marokko bouwen elektrische auto

Een twintigtal ingenieursstudenten uit Agadir hebben samen een elektrische auto gebouwd. Het voertuig genaamd "Abchir1", werd deze begin deze week aan de media voorgesteld.

Drie doden bij verkeersongeval Khouribga

Drie mensen zijn om het leven gekomen bij een verkeersongeval op donderdag in Ben Ahmed, te Khouribga.

Twaalf gewonden bij busongeluk Meknes

Twaalf mensen raakten zaterdagavond gewond bij een busongeluk, ter hoogte van Ain Karma, nabij Meknes. Dat meldden lokale autoriteiten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team