7 juli 2016 - 13:30 - Sport
Marokko heeft ruiter Abdelkebir Ouaddar tot vlaggendrager verkozen voor de Olympische Spelen in het Braziliaanse Rio begin augustus.
Abdelkebir Ouaddar zal bij de openingsceremonie in Rio de Janeiro de Marokkaanse vlag dragen. Hij volgt taekwondoka Wiam Dislam op die de vlag droeg tijdens de Spelen in 2012.
Het Marokkaans Olympisch comité twijfelde al weken tussen Abdelaati Iguider, Mohamed Rabii et Abdelkebir Ouaddar meldt Le Matin.
Ouaddar werd verkozen vanwege zijn internationale bekendheid, zijn charisma en het feit dat hij de eerste Marokkaanse ruiter was die zich voor de Wereldruiterspelen in 2014 plaatste.
Een veertigtal Marokkaanse topsporters nemen dit jaar deel aan de Olympische Spelen. Abdelkebir Ouaddar zal «Quikcly de Kresiker» rijden.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten