Zoeken

Aanranders bus Casablanca gearresteerd

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van de aanraders van een jonge vrouw in een bus in Casablanca. Een filmpje van de misbruik zorgde voor een reeks geschokte reacties in Marokko.

In een verklaring laat de nationale veiligheidsdienst DGSN weten dat de politie onmiddellijk na de diffusie van het filmpje een onderzoek had gestart, dit ondanks dat het slachtoffer geen aangifte had gedaan. Noch het slachtoffer, noch de buschauffeur zouden de politie van de zaak op de hoogte hebben gebracht.

De vermeende daders, zes jongens van 15 tot 17 jaar, werden maandag in hun woningen gearresteerd. Volgens de politie dateert de aanval van drie maanden geleden en niet van vrijdag zoals Mdina Bus eerder berichtte.

Het 24-jarige slachtoffer zou “mentaal zwak” zijn en in dezelfde wijk als de daders wonen. Alle verdachten werden in bewaring genomen en zullen in de komende dagen voor de rechter verschijnen.

Lees meer

Man in Tetouan gijzelt neef zes jaar lang om erfenis

De politie heeft afgelopen donderdag in Tetouan een man gearresteerd die zes jaar lang zijn neef heeft gegijzeld om een erfenis te bemachtigen.

Dader machete aanval Casablanca gearresteerd

De dader van de aanval met een machete die door getuigen in Casablanca werd gefilmd is zondag door de politie gearresteerd.

Man ontvoerd in Al Hoceima, daders bellen vrouw om losgeld

Twee verdachten zijn vrijdag in Issaguen bij Al Hoceima gearresteerd voor de ontvoering van een man.

Meisje seksueel misbruikt in volle bus in Casablanca (video)

Een tienermeisje is overdag in een volle bus in Casablanca seksueel misbruikt door meerdere jongeren.

Politie vindt echte slachtoffer aanranding bus Casablanca terug

De politie heeft jonge vrouw die op volle dag in een bus in Casablanca werd aangerand teruggevonden. Het slachtoffer heet niet Imane zoals eerder werd bericht.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team