Weg afgesloten in Rifgebergte na aardverschuiving (foto’s)
Een aardverschuiving heeft dinsdag een deel van de regionale weg 509 in het Rifgebergte versperd. De weg verbindt Taounate met Al Hoceima via Ketama.
- Marokko
In Mehdia, in de provincie Kenitra, is donderdagochtend het ergste voorkomen na een aardverschuiving. Het verkeer lag een tijdlang volledig stil.
De aardverschuiving vond plaats op de weg naar Mehdia, op het gedeelte dat de vissershaven met de kasba verbindt. De weg was net terug open na maanden van herstelwerkzaamheden.
Lees ook : Restaurant in Tetouan verdwijnt na aardverschuiving (video)
Er werden geen slachtoffers gemeld maar de beelden van de aardverschuiving die op sociale media werden gedeeld, zijn veelzeggend en tonen dat een drama ternauwernood is voorkomen.
Lees ook : Marokko : 15 doden na aardverschuiving
De plaatselijke autoriteiten hebben teams ter plaatse gestuurd om de omvang van de schade vast te stellen en de nodige werkzaamheden uit te voeren.
Lees meer
Een aardverschuiving heeft dinsdag een deel van de regionale weg 509 in het Rifgebergte versperd. De weg verbindt Taounate met Al Hoceima via Ketama.
Donderdagmorgen vond een aardverschuiving plaats in de regio Amtras, in de provincie Chefchaouen. De N2, die Chefchaouen met Al Hoceima verbindt, raakte hierdoor geblokkeerd.
Donderdagochtend heeft een aardverschuiving de nationale weg nummer 8, die Al Hoceima met Fez verbindt via Targuist en Taounate, geblokkeerd. De verkeersstroom is volledig...
Een Amerikaanse medische organisatie gaat samen met haar partners het eerste Amerikaanse ziekenhuis in Marokko bouwen. Het ziekenhuis komt in Mehdia, in de regio Kenitra.
Bij de instorting van de gevel van een huis in Casablanca zijn eerder deze week drie mensen omgekomen. Slechts één van de drie slachtoffers woonde in het pand.