Dounia Batma en Douzi brengen samen toch geen liedje uit (video)
Dounia Batma en Douzi zullen uiteindelijk geen liedje samen uitbrengen. De twee hebben een einde gemaakt aan hun samenwerking.
- Marokko
Het zusje van Dounia Batma, Imane Batma, start een zangcarrière en heeft reeds een manager gevonden, Mohamed Al Turk, de man van haar grote zus.
Het productiebedrijf van de miljardair, “Turk Production” heeft op Instagram een foto gedeeld van Imane Batma met de Bahreinse zanger Kambar. De twee brengen samen het liedje “Mawjouâ kalbi” uit.
Dounia Batma heeft haar zusje in een video aangemoedigd en reageerde op de kritieken die Imane al kreeg. “Mijn zusje gaat jullie dood jaloers maken”.
Lees meer
Dounia Batma en Douzi zullen uiteindelijk geen liedje samen uitbrengen. De twee hebben een einde gemaakt aan hun samenwerking.
Dounia Batma is vrijdag van een gezonde baby bevallen. Het meisje kreeg de naam Ghazal.
Dounia Batma is in Londen met haar man, de Bahreinse zakenman en miljardair Mohamed Al Turk.
Dounia Batma heeft eerder deze week een filmpje gedeeld waarin ze over haar zoektocht naar een schaap voor het Offerfeest in Bahrein vertelt. De Marokkaanse zangeres vindt de...
Dounia Batma gaat op tournee in Marokko. De jonge zangeres deelde deze week de data van haar concerten in het koninkrijk.