Nasrdin Dchar opnieuw papa
Nasrdin Dchar is opnieuw papa. De zoon van de Nederlandse acteur van Marokkaanse afkomst werd vrijdagnacht geboren.
19 februari 2016 - 13:12 - Cultuur
De zoon van de bekende Marokkaanse zangeres Haja Hamdaouia is vorige week in Rabat gearresteerd voor drugshandel.
Assabah meldt dat de politie de man heeft gearresteerd voor handel in hasj en hallucinogenen. Hij wordt ook verdacht van een aanval met een mes en rijden onder invloed.
De man is bekend bij de politie en werd sinds 2014 gezocht. Volgens de krant bekende de zoon van Haja Hamdaouia dat hij psychotrope middelen verkocht en contacten had met bekende karkoubi-dealers.
De zoon van de zangeres wordt sinds zijn arrestatie in de gevangenis van Salé vastgehouden. Haja Hamdaouia zou intussen een bezoek hebben gebracht aan de Procureur des Konings om voor haar zoon te pleiten. Volgens haar is hij "het slachtoffer van onrecht".
Lees meer
Nasrdin Dchar is opnieuw papa. De zoon van de Nederlandse acteur van Marokkaanse afkomst werd vrijdagnacht geboren.
De Marokkaanse politie heeft in een week tijd in Tanger 1400 mensen gearresteerd voor hun betrokkenheid bij criminele activiteiten.
In het noord-Marokkaanse Berkane heeft de politie zondagochtend een 41-jarige man gearresteerd voor de moord op een lid van zijn familie.
Hajja Hamdaouia is niet dood. De bekende Marokkaanse zangeres is ook niet blind geworden. Dat laat ze zelf in een interview met Alyaoum24 weten.
De politie heeft in Nador een Spanjaard gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij een drugshandel.