29 maart 2020 - 19:30 - Economie
Het Marokkaans havenagentschap heeft de opening aangekondigd van een nieuwe zeeroute tussen Agadir en het Franse Port-Vendres.
De nieuwe route is uitsluitend bestemd voor vrachtvervoer en zal de Marokkaanse export vanuit de regio Souss-Massaa naar Europa een nieuwe boost geven.
Het havenagentschap bericht dat de nieuwe zeeroute het gevolg is van tientallen voorbereidings- en coördinatievergaderingen tussen de verschillende partners, waaronder rederij CMA CGM.
Via de nieuwe wekelijkse zeeroute zullen voornamelijk koelcontainers naar Europa worden vervoerd, met een tussenstop in Tanger Med.
Exportprofessionals in de regio Souss-Massa hebben verheugd gereageerd op de nieuwe zeeverbinding. Tot nu toe gebeurde de export van verse producten enkel met vrachtwagens via de haven Tanger Med.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!