Zoeken

Zeedijk Salé verwoest door gigantische golven (video)

5 februari 2017 - 16:47 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De gigantische golven die vrijdag en zaterdag tegen de Marrokkaanse kust klapten hebben veel schade gemaakt. Op de Sidi Moussa zeedijk in Salé werden ondermeer meerdere sportterreinen volledig vernield. Video!

Lees meer

Gigantische tajine in Agadir (video)

De grootste tajine van de Souss regio werd vorige week in Agadir voorbereid. Dat gebeurde ter gelegenheid van de derde editie van het Kookfestival in de stad. Reportage Soltana.

Marokko dit weekend getroffen door gigantische golven

De Marokkaanse weerdienst DMN heeft een waarschuwing afgegeven voor gigantische golven van meerdere meters hoog op zondag.

Regen zorgt voor veel schade aan wegen Marokko (video)

De harde regen van de afgelopen dagen in Marokko heeft veel schade aangericht aan de wegen. Reportage 2M tussen Sidi Allal Bahraoui en Arjate.

Gebouwen door brand verwoest in Salé (foto’s)

Zaterdag zijn in het Marokkaanse Salé meerdere gebouwen door een brand verwoest. Er vielen geen slachtoffers. Wel zorgden de vlammen voor grote schade.

Twintigtal winkels door brand verwoest in Casablanca

Een winkelcentrum in de wijk Hay Mohammadi in Casablanca is in de nacht van vrijdag op zaterdag in vlammen opgegaan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team