Marokko dit weekend getroffen door gigantische golven
De Marokkaanse weerdienst DMN heeft een waarschuwing afgegeven voor gigantische golven van meerdere meters hoog op zondag.
- Marokko
De gigantische golven die vrijdag en zaterdag tegen de Marrokkaanse kust klapten hebben veel schade gemaakt. Op de Sidi Moussa zeedijk in Salé werden ondermeer meerdere sportterreinen volledig vernield. Video !
Lees meer
De Marokkaanse weerdienst DMN heeft een waarschuwing afgegeven voor gigantische golven van meerdere meters hoog op zondag.
Zes mensen zijn dinsdag door een gigantische golf op het Val d’Or strand in het Marokkaanse Harhoura verrast.
Zaterdag zijn in het Marokkaanse Salé meerdere gebouwen door een brand verwoest. Er vielen geen slachtoffers. Wel zorgden de vlammen voor grote schade.
Veel bewoners van Salé bezochten zondag de kust om zelf een kijkje te nemen naar de schade die een "mini tsunami" dezelfde dag veroorzaakte.
Bij een brand in een houtopslagplaats in het Marokkaanse Salé is zondagochtend een brandweerman omgekomen.