Dode en gewonden door gigantische golf in Marokko
Zes mensen zijn dinsdag door een gigantische golf op het Val d’Or strand in het Marokkaanse Harhoura verrast.
5 februari 2017 - 16:47 - Marokko
De gigantische golven die vrijdag en zaterdag tegen de Marrokkaanse kust klapten hebben veel schade gemaakt. Op de Sidi Moussa zeedijk in Salé werden ondermeer meerdere sportterreinen volledig vernield. Video!
Lees meer
Zes mensen zijn dinsdag door een gigantische golf op het Val d’Or strand in het Marokkaanse Harhoura verrast.
De harde regen van de afgelopen dagen in Marokko heeft veel schade aangericht aan de wegen. Reportage 2M tussen Sidi Allal Bahraoui en Arjate.
De grootste tajine van de Souss regio werd vorige week in Agadir voorbereid. Dat gebeurde ter gelegenheid van de derde editie van het Kookfestival in de stad. Reportage Soltana.
Moulay Hassan werd eerder deze week op de zeedijk van Tetouan gezien met meerdere lijfwachten. De kroonprins liet zijn hond uit.
De Marokkaanse weerdienst DMN heeft een waarschuwing afgegeven voor gigantische golven van meerdere meters hoog op zondag.