16 januari 2021 - 17:20 - Sport
Racisme in de voetbalwereld blijft een groot probleem. Dit keer is de Marokkaanse voetballer Younes Belhanda het slachtoffer van geworden van racistische uitspraken. Deze werden gedaan door leden van zijn voetbalclub Galatasaray.
Lid van het tuchtcommissie Cem Emiroğlu noemde de international een ‘bedoeïen’. Belhanda uitte zijn verontwaardiging op sociale media. Hij noemt de uitspraak onaanvaardbaar en vindt dat Emiroğlu te ver is gaan.
Op zijn Instagram-account zegt de speler het ongelofelijk te vinden dat een lid van de tuchtcommissie met zulke woorden strooit. Hij zegt dat het n-woord recent ook al werd gebruikt. Maar de Atlas Leeuw laat zich niet uit het veld slaan: "Ik ben zeker een bedoeïen, maar wel één die houdt en speelt voor Galatasaray.”
Er werd nog gespeculeerd dat de speler hierdoor zou stoppen bij de Turkse club. Maar daar lijkt voorlopig niets van waar te zijn. Hij scoorde afgelopen week nog tegen Gençlerbirliği.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko