Zoeken

Yassine El Azzouzi stopt met voetballen

19 juli 2013 - 13:09 - Sport

Geschreven door Laila A.

Yassine El Azzouzi heeft besloten zijn voetbalcarrière te beëindigen als gevolg van terugkerende knieklachten.

De 30-jarige aanvaller van Bastia zegt de positieve kant in te zien. "Wat ik deed was leuk. Mijn droom is zelfs uitgekomen toen ik één minuut in de eerste liga mocht spelen (lach)".

Ook bedankte Yassine El Azzouzi zijn teamgenoten en alle coaches die hij in zijn carrière ontmoette en die hem "allen iets hebben aangeleerd".

De in Frankrijk geboren voetballer van Marokkaanse afkomst, scoorde dertien keer met de Franse club tussen 2010 en 2013. In Bastia droeg hij de bijnaam "de buffel".

Lees meer

Yassine El Ghanassy naar Engeland

Yassine El Ghanassy, Belgisch-Marokkaanse middenvelder van AA Gent, is voor één jaar geleend aan de Engelse club West Bromwich.

Mounir El Hamdaoui op huurbasis naar Malaga

Mounir El Hamdaoui is door Fiorentina tot het einde van het seizoen, aan FC Malaga uitgeleend met koopoptie. De Spaanse club meldt dit donderdag op zijn website.

Wydad Casablanca eist half miljoen van Atletico Madrid

Wydad Casablanca en de Spaanse Atletico Madrid zijn in conflict over de transfersom van keeper Yassine Bounou.

Definitieve selectie oefenduel Marokko-Burkina Faso (update)

De Atlas Leeuwen spelen op 14 augustus in Tanger, een oefenduel tegen Burkina Faso. De selectie kent een aantal nieuwe spelers. Onder hen Anderlecht-middenvelder Nabil Jaadi,...

Raja Casablanca verslaat Algerijnse Mouloudia met 3-0

Raja Casablanca heeft zaterdag in een oefenduel, Mouloudia Club d’Alger met 3-0 verslagen. De Algerijnse club bereidt zich in Marokko voor op het volgende voetbalseizoen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team