Zakaria Bakkali kiest voor België
Zakaria Bakkali heeft zijn keuze voor België bekendgemaakt. De 17-jarige aanvaller van PSV Eindhoven liet dat op RTBF weten.
19 juli 2013 - 13:09 - Sport
Yassine El Azzouzi heeft besloten zijn voetbalcarrière te beëindigen als gevolg van terugkerende knieklachten.
De 30-jarige aanvaller van Bastia zegt de positieve kant in te zien. "Wat ik deed was leuk. Mijn droom is zelfs uitgekomen toen ik één minuut in de eerste liga mocht spelen (lach)".
Ook bedankte Yassine El Azzouzi zijn teamgenoten en alle coaches die hij in zijn carrière ontmoette en die hem "allen iets hebben aangeleerd".
De in Frankrijk geboren voetballer van Marokkaanse afkomst, scoorde dertien keer met de Franse club tussen 2010 en 2013. In Bastia droeg hij de bijnaam "de buffel".
Lees meer
Zakaria Bakkali heeft zijn keuze voor België bekendgemaakt. De 17-jarige aanvaller van PSV Eindhoven liet dat op RTBF weten.
Nacer Chadli heeft een vijfjarig contract getekend met de Engelse Premier League club Tottenham Hotspur.
Yassine El Ghanassy, Belgisch-Marokkaanse middenvelder van AA Gent, is voor één jaar geleend aan de Engelse club West Bromwich.
Mounir El Hamdaoui is door Fiorentina tot het einde van het seizoen, aan FC Malaga uitgeleend met koopoptie. De Spaanse club meldt dit donderdag op zijn website.
Raja Casablanca heeft zaterdag in een oefenduel, Mouloudia Club d’Alger met 3-0 verslagen. De Algerijnse club bereidt zich in Marokko voor op het volgende voetbalseizoen.