9 juni 2018 - 20:20 - Sport
De Wereldvoetbalbond FIFA heeft de Ghanese voetbalbond (GFA) voor 90 dagen geschorst als gevolg van een corruptieschandaal.
Een documentaire van de Ghanese journalist Anas Aremeyaw onthulde onlangs dat de baas van de Ghanese voetbalbond Kwesi Nyantakyi betrokken is bij een corruptiezaak van miljoenen dollars.
Nyantakyi liet kort na de uitzending van de documentaire weten dat hij zijn ontslag had ingediend en stelt "een reeks foute beslissingen" te hebben genomen en "oplichters te hebben vertrouwd" waarvan hij dacht dat ze "in ons land wilden investeren".
Marokko is eveneens slachtoffer van deze zaak daar Ghana haar stem aan de kandidatuur van het koninkrijk voor de organisatie van het WK-2026 had beloofd.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten