7 juni 2018 , 12:10 - Mehdi Khabbouj - Sport
Nabil Dirar werd door bondscoach Hervé Renard opgeroepen voor het WK in Rusland. Maar de Marokkaanse international zal het kampioenschap mogelijk missen vanwege een blessure.
De vleugelspeler raakte tijdens een training gewond aan de kuitbeen en wordt momenteel door de medische staff van de Atlas Leeuwen behandeld. Hij werd niet opgeroepen tegen Oekraïne noch tegen Slowakije eerder deze week.
Volgens Assabah is Hervé Renard zich van de situatie bewust. Hij nam Dirar daarom ook mee op een persconferentie afgelopen zondag. "We kunnen hem best enkele dagen rust geven, hem ook niet tegen Slowakije laten spelen, zo zijn we zeker dat hij snel terug op het veld kan.", verklaarde de bondscoach toen.
Het blad stelt dat Dirar op 9 juni mogelijk het veld terug op mag voor het oefenduel tegen Estland. Lukt dat niet dat zal de bondscoach een beroep doen op Oualid El Hajjam.
Britse schatkist int miljarden maar superrijken vertrekken naar Marokko
Proces van de eeuw: sluisde NCTV-medewerker jarenlang geheimen door naar Marokko?
Schrik zit er even in na nieuwe aardbeving in Noord-Marokko
Marokko zet zich schrap voor code rood door extreme regenval, leger ingezet
Cannabis uit de Rif wordt medicijn voor zwaar zieke kinderen
Noodweer in Marokko eist levens in Taounate
Marokko behoudt organisatie WAFCON na Zuid-Afrikaans "misverstand"
Last-minute transfer lonkt voor Brahim Diaz
Harde clash tussen Akhomach en Diaz tijdens Madrid-derby
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale