Marokko speelt in maart een interland tegen Argentinië
De Marokkaanse voetbalbond is op zoek naar de beste tegenstander in de wereld voor de Atlas Leeuwen en wenst daarom een wedstrijd tegen Argentinië te organiseren.
- Sport
Een oefeninterland tussen Marokko en België in maart volgend jaar wordt momenteel door de twee voetbalbonden besproken.
Volgens Belgische media heeft Marokko bij de Belgische voetbalbond een verzoek ingediend voor een vriendschappelijke wedstrijd tussen de Rode Duivels en de Atlas Leeuwen.
Er zou enkel nog op de toestemming van de technische directeur van het Belgisch elftal worden gewacht.
Om zich voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland is Marokko op zoek naar vier tegenstanders. Er wordt onder meer gesproken over een interland tegen Argentinië en tegen Schotland.
Lees meer
De Marokkaanse voetbalbond is op zoek naar de beste tegenstander in de wereld voor de Atlas Leeuwen en wenst daarom een wedstrijd tegen Argentinië te organiseren.
België heeft het verzoek van Marokko voor de organisatie van een vriendschappelijk interland geweigerd. De Belgische autoriteiten vrezen voor incidenten voor en na de wedstrijd.
De Atlas Leeuwen zullen een vriendschappelijk interland tegen Servië in Londen spelen. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
De oefeninterland tussen Marokko en Argentinië werd op de website van de Marokkaanse voetbalbond FRMF bevestigd.
De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft een budget van 20 miljoen dirham vrijgegeven om de Atlas Leeuwen voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland.