Marokko: 20 miljoen dirham om elftal voor WK voor te bereiden
De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft een budget van 20 miljoen dirham vrijgegeven om de Atlas Leeuwen voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland.
7 december 2017 - 14:47 - Sport
Een oefeninterland tussen Marokko en België in maart volgend jaar wordt momenteel door de twee voetbalbonden besproken.
Volgens Belgische media heeft Marokko bij de Belgische voetbalbond een verzoek ingediend voor een vriendschappelijke wedstrijd tussen de Rode Duivels en de Atlas Leeuwen.
Er zou enkel nog op de toestemming van de technische directeur van het Belgisch elftal worden gewacht.
Om zich voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland is Marokko op zoek naar vier tegenstanders. Er wordt onder meer gesproken over een interland tegen Argentinië en tegen Schotland.
Lees meer
De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft een budget van 20 miljoen dirham vrijgegeven om de Atlas Leeuwen voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland.
De Atlas Leeuwen zullen een vriendschappelijk interland tegen Servië in Londen spelen. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
De Marokkaanse voetbalbond is op zoek naar de beste tegenstander in de wereld voor de Atlas Leeuwen en wenst daarom een wedstrijd tegen Argentinië te organiseren.
Sinds de kwalificatie van Marokko voor het WK-2018 in Rusland heeft de Marokkaanse voetbalbond tientallen aanvragen voor vriendschappelijke interlands binnengekregen.
De Marokkaanse voetbalbond en Hervé Renard wensen een wedstrijd tegen Tunesië te spelen als voorbereiding op het WK-2018.