12 augustus 2017 - 13:10 - Sport
De voetbalschool van FC Barcelona in Casablanca bestaat niet meer. De school was slechts twee jaar geleden geopend. De verantwoordelijken van de voetbalclub hebben geen reden gegeven voor deze plotse sluiting.
Begin deze maand berichtten Spaanse media al dat de voetbalschool ging sluiten. Vrijdag werd het besluit officieel gemaakt door het FCB Escola.
In een verklaring stelt Barca dat het besluit “niet van de club afhangt” en dat de samenwerkingsovereenkomsten met de Marokkaanse partners op 30 juni zijn verstreken en niet zullen worden verlengd.
Op de website van de Spaanse club werd Marokko reeds verwijderd uit de lijst van landen waar voetbalscholen werden geopend. In Afrika hebben enkel Egypte en Nigeria nog voetbalscholen van FC Barcelona.
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Nieuwe politiebazen in Marokko, ook in Nador en Tetouan
Strandvakanties verpest in Marokko
Klopjacht eindigt met arrestatie topcrimineel in Tetouan
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Lamine Yamal verdient miljoenen, vader rijdt in Golf van 1000 euro
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi