Zoeken

Marokko blijft 60e op Fifa-lijst

11 augustus 2017 - 16:30 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het Marokkaans elftal is nog steeds 60e in de nieuwe FIFA-lijst voor de maand augustus.

Marokko speelde in de afgelopen weken geen enkele officiële wedstrijd in tegenstelling tot meerdere andere landen die deze maand wel stegen in de ranking van de Wereldvoetbalbond.

Volgende maand zal daar naar verwachting wel verandering in komen daar de Atlas Leeuwen tegen Mali een kwalificatiewedstrijd voor het WK-2018 in Rusland zullen spelen.

In Afrika heeft Marokko het 11e beste elftal. Egypte is eerste. Wereldwijd wordt de lijst aangevoerd door Brazilië gevolgd door Duitsland.

Lees meer

Marokko blijft 42e op FIFA-lijst

Het Marokkaans elftal is opnieuw 42e op de FIFA-ranglijst, die deze week is gepubliceerd.

Marokko stagneert op FIFA ranking

De wereldvoetbalbond FIFA heeft zijn nieuwe ranglijst voor de maand mei gepubliceerd. Marokko blijft net zoals in april op de 53e plek.

FIFA ranglijst: Marokko terug in Afrikaanse top 10

Marokko heeft in september vier plaats gewonnen in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. Het koninkrijk is deze maand 56e.

Marokko wint plaats op FIFA-ranglijst

De Atlas Leeuwen blijven stijgen in de maandelijkse ranking van wereldvoetbalbond FIFA. In januari winnen de Leeuwen één plaats vergeleken met december.

Marokko 42e in nieuwe FIFA ranking

Het Marokkaans elftal heeft deze maand drie plaatsen verloren in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team