Marokko 42e in nieuwe FIFA ranking
Het Marokkaans elftal heeft deze maand drie plaatsen verloren in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.
11 augustus 2017 - 16:30 - Sport
Het Marokkaans elftal is nog steeds 60e in de nieuwe FIFA-lijst voor de maand augustus.
Marokko speelde in de afgelopen weken geen enkele officiële wedstrijd in tegenstelling tot meerdere andere landen die deze maand wel stegen in de ranking van de Wereldvoetbalbond.
Volgende maand zal daar naar verwachting wel verandering in komen daar de Atlas Leeuwen tegen Mali een kwalificatiewedstrijd voor het WK-2018 in Rusland zullen spelen.
In Afrika heeft Marokko het 11e beste elftal. Egypte is eerste. Wereldwijd wordt de lijst aangevoerd door Brazilië gevolgd door Duitsland.
Lees meer
Het Marokkaans elftal heeft deze maand drie plaatsen verloren in de ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.
Het Marokkaans elftal is opnieuw 42e op de FIFA-ranglijst, die deze week is gepubliceerd.
Marokko heeft één plaatsje gewonnen in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand juni.
Marokko blijf op de 40e plaats in de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand december.
Marokko presteerde sinds 2007 niet meer zo goed in de maandelijkse ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.