6 september 2019 - 11:40 - Sport
Marokko speelt deze vrijdag een oefenduel tegen Burkina Faso. De wedstrijd staat vanavond in het Grote stadion van Marrakech gepland.
Bondscoach Vahid Halilhodzic wil alles spelers die hij voor de wedstrijd heeft geselecteerd op het veld zien tijdens de twee geplande oefenduels van de Atlas Leeuwen deze maand.
De Bosniër wil naar eigen zeggen het niveau van alle spelers testen en iedereen een kans geven. Hij is tevens van mening dat de spelers van het Marokkaans kampioenschap uitstekend presteren.
Volgens Halilhodzic is het Marokkaans elftal goed voorbereid op de twee wedstrijden. De bondscoach hoopt op een overwinning met als gevolg een betere plaats in de FIFA ranking.
De wedstrijd tegen Burkina Faso begint om 20 uur Marokkaanse tijd en wordt live op Arryadia uitgezonden. Marokko speelt op dinsdag 10 september een tweede oefenduel tegen Niger.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko