Selectie interland Marokko - Albanië
Bondscoach Hervé Renard heeft een lijst van 27 spelers bekendgemaakt voor het oefenduel tegen Albanië op 31 augustus.
29 juli 2016 - 22:50 - Sport
Marokko speelt op 31 augustus een interland tegen Albanië. De wedstrijd werd donderdag aangekondigd door de Marokkaanse voetbalbond FRMF.
Het oefenduel is een voorbereiding voor de Atlas Leeuwen op de komende kwalificatiewedstrijden voor het Wereldkampioenschap 2018 in Rusland.
De Marokkaanse voetbalbond heeft het stadion waar de interland zal worden gespeeld nog niet bekend gemaakt.
De Atlas Leeuwen speelden hun laatste wedstrijd op 4 juni tegen Libië (1-1) tijdens een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup.
Lees meer
Bondscoach Hervé Renard heeft een lijst van 27 spelers bekendgemaakt voor het oefenduel tegen Albanië op 31 augustus.
De komende kwalificatiewedstrijden van Marokko voor het Wereldkampioenschap 2018 in Rusland zijn bekend.
Marokko speelt op 30 mei een interland tegen de Republiek Congo. De wedstrijd wordt naar verwachting in het koninkrijk gespeeld.
Marokko heeft woensdagavond een interland tegen Albanië met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd werd in het Loro-Boriçi stadion in Shkodër gespeeld.
De Atlas Leeuwen zullen een vriendschappelijk interland tegen Servië in Londen spelen. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.