16 februari 2025 - 18:00 - Marokko
Een vlucht van Royal Air Maroc van het Franse Nantes naar Casablanca moest vrijdag kort voor vertrek terugkeren naar de gate.
Het toestel was al op weg naar de startbaan voor een vlucht om 18.35 uur, toen de cockpit een motorprobleem meldde, aldus de communicatiedienst van de luchthaven van Nantes.
Lees ook: Ongeval voor vertrek Ryanair vlucht naar Marokko, passagiers gewond
Het vliegtuig keerde terug naar het platform, waarna de brandweer snel ter plaatse kwam. Na controle werden de 171 passagiers veilig geëvacueerd en naar een hotel gebracht. Monteurs van de luchtvaartmaatschappij onderzochten het toestel, meldt La Dépêche. Zaterdag liet de luchthaven van Nantes weten dat er tests werden uitgevoerd en dat er later een besluit zou worden genomen over het vertrek. De vlucht is uiteindelijk zaterdag 15 februari om 21.30 uur vertrokken.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt