Acht mensen vervolgd voor drugshandel in Al Hoceima
De Marokkaanse marine heeft maandag acht mensen uit Al Hoceima aangehouden aan boord van een vissersbootje met 6,6 ton drugs aan boord.
13 april 2011 - 08:10 - Marokko
Een licht vliegtuigje dat gedwongen was tot een noodlanding op Mestassa, een landelijke gemeente van Al Hoceima, werd zondagnacht gevonden door de Koninklijke Rijkswacht.
Het vliegtuigje dat zou dienen om drugs vanuit Marokko naar Europa te smokkelen, volgens de lokale autoriteiten, is in beslag genomen voor verder onderzoek.
Kleine vliegtuigen van hetzelfde type schenden regelmatig het Marokkaanse luchtruim, vooral nadat Spanje en Marokko het maritieme toezicht hebben verscherpt op de go-fast transporten die drugs aanvoeren naar de Spaanse kust.
Lees meer
De Marokkaanse marine heeft maandag acht mensen uit Al Hoceima aangehouden aan boord van een vissersbootje met 6,6 ton drugs aan boord.
De Koninklijke Rijkswacht brigade van Asilah, ten noorden van Marokko, heeft dinsdagavond 1,3 ton chira in beslag genomen, aan boord van een Zodiac op een strand in de...
De stad Tifarouine in de provincie Al Hoceima, onderging maandag om 21:27 een aardbeving met een sterkte van 3,1 graden op de schaal van Richter.
Drie mannen met verwondingen aan hun lichaam, werden zaterdag dood teruggevonden door de Koninklijk rijkswacht op een provinciale weg van Al Hoceima.
In totaal werd er maandag 36,1 kilogram chira in beslag genomen door de Marokkaanse douane in drie afzonderlijke operaties aan de grenspost van Bab Sebta.