Een aardbeving van 3,1 teistert Al Hoceima
De stad Tifarouine in de provincie Al Hoceima, onderging maandag om 21:27 een aardbeving met een sterkte van 3,1 graden op de schaal van Richter.
13 april 2011 - 08:10 - Marokko
Een licht vliegtuigje dat gedwongen was tot een noodlanding op Mestassa, een landelijke gemeente van Al Hoceima, werd zondagnacht gevonden door de Koninklijke Rijkswacht.
Het vliegtuigje dat zou dienen om drugs vanuit Marokko naar Europa te smokkelen, volgens de lokale autoriteiten, is in beslag genomen voor verder onderzoek.
Kleine vliegtuigen van hetzelfde type schenden regelmatig het Marokkaanse luchtruim, vooral nadat Spanje en Marokko het maritieme toezicht hebben verscherpt op de go-fast transporten die drugs aanvoeren naar de Spaanse kust.
Lees meer
De stad Tifarouine in de provincie Al Hoceima, onderging maandag om 21:27 een aardbeving met een sterkte van 3,1 graden op de schaal van Richter.
In totaal werd er maandag 36,1 kilogram chira in beslag genomen door de Marokkaanse douane in drie afzonderlijke operaties aan de grenspost van Bab Sebta.
De Marokkaanse marine heeft maandag acht mensen uit Al Hoceima aangehouden aan boord van een vissersbootje met 6,6 ton drugs aan boord.
Een lichte vliegtuig dat de Marokkaanse luchtruim had geschonden, is op vrijdag rond 2 uur ’s nachts neergestort in de regio van Tangier.
Een man die in voorhechtenis was in de kantoren van de Koninklijke Rijkswacht in Agadir, pleegde woensdag zelfmoord door opknoping met een handdoek in zijn cel.