31 maart 2015 - 16:46 - Marokko
Een helikopter van de Amerikaanse marine heeft vorige week in de Straat van Gibraltar een go-fast met drugs uit Marokko achtervolgd. De boot was op weg naar Spanje.
De marine merkte de verdachte boot op en zette de achtervolging in met een MH-60 Seahawk helikopter. Volgens El Confidential komen dergelijke veiligheidsmissies vaak voor in de Middellandse zee.
De smokkelaars dumpten een groot deel van de drugs in zee tijdens de achtervolging en bleven richting het zuid-Spaanse Cadiz varen. Ook het oorlogsschip USS Normandy werd ingezet. De smokkelaars waren echter te snel en ontsnapten.
De Amerikaanse marine probeerde de drugsboot nog op te sporen met een speedboot maar ook dat leverde niets op. Zeventien pakken drugs werden uit het water gevist.
De USS Normandy bevond zich in de Straat van Gibraltar voor een routine controlemissie van de NAVO-landen.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko