16 maart 2016 - 12:08 - Wereld
De politie heeft de beelden van de man die het hoofd van Nabil Amzieb vorige week voor een shisha lounge in Amsterdam neerlegde, dinsdagavond in Opsporing Verzocht getoond.
De man liep rond 5 uur ’s morgens over straat met een dikke jas en een capuchon over zijn hoofd. Hij droeg het hoofd van Nabil in een vuilniszak. Hij stopte bij Shisha Lounge Fayrouz en legde het hoofd zorgvuldig neer. Het hoofd van Nabil Amzieb werd pas twee uur later gevonden.
Een veertigtal rechercheurs werken sindsdien aan de zaak en hopen nu dat iemand de man op de beelden zal herkennen. Sinds de uitzending kwamen al een twintigtal tips binnen.
Het lichaam van Nabil Amzieb werd op dinsdag 8 maart in een brandend auto aangetroffen. Zijn hoofd werd een dag later voor het waterpijpcafé gevonden. Nabil zou het slachtoffer zijn van de Amsterdamse onderwereldoorlog.
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Verhaal 100-jarige dakloze Marokkaanse die in Tilburg is fake
Yusra en haar kinderen op straat gezet (video)
Algerije voert algemene mobilisatie in: Marokko doelwit?
Algerije verspilde 50 miljard dollar aan Sahara-kwestie
Libanese president Joseph Aoun looft Marokko in Algiers