16 maart 2016 - 12:08 - Wereld
De politie heeft de beelden van de man die het hoofd van Nabil Amzieb vorige week voor een shisha lounge in Amsterdam neerlegde, dinsdagavond in Opsporing Verzocht getoond.
De man liep rond 5 uur ’s morgens over straat met een dikke jas en een capuchon over zijn hoofd. Hij droeg het hoofd van Nabil in een vuilniszak. Hij stopte bij Shisha Lounge Fayrouz en legde het hoofd zorgvuldig neer. Het hoofd van Nabil Amzieb werd pas twee uur later gevonden.
Een veertigtal rechercheurs werken sindsdien aan de zaak en hopen nu dat iemand de man op de beelden zal herkennen. Sinds de uitzending kwamen al een twintigtal tips binnen.
Het lichaam van Nabil Amzieb werd op dinsdag 8 maart in een brandend auto aangetroffen. Zijn hoofd werd een dag later voor het waterpijpcafé gevonden. Nabil zou het slachtoffer zijn van de Amsterdamse onderwereldoorlog.
Strandvakanties verpest in Marokko
Klopjacht eindigt met arrestatie topcrimineel in Tetouan
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots