21 maart 2016 - 11:17 - Nederland
Familie en vrienden van Nabil Amzieb hebben zondagnamiddag in Amsterdam een stille tocht gehouden. Nabil werd een tiental dagen geleden onthoofd.
Volgens het AD startte de tocht bij het Museumplein en eindigde bij shisha lounge Fayrouz waar het hoofd van de 23-jarige Marokkaan werd gevonden.
Ruim 150 mensen namen aan de mars deel. Het waren vooral familieleden, vrienden en buren van het jonge slachtoffer.
Het lichaam van Nabil Amzieb was op dinsdag 8 maart in een brandend auto aangetroffen. Zijn hoofd werd een dag later gevonden. Nabil zou het slachtoffer zijn van de Amsterdamse onderwereldoorlog.
Lees meer
De politie heeft 20.000 euro beloofd voor de tip die zal leiden tot de arrestatie van de man die het hoofd van Nabil Amzieb voor shishalounge Fayrouz in Amsterdam achterliet.
De politie heeft de beelden van de man die het hoofd van Nabil Amzieb vorige week voor een shisha lounge in Amsterdam neerlegde, dinsdagavond in Opsporing Verzocht getoond.
De Marokkaanse politie heeft een man gearresteerd die betrokken zou zijn bij de onthoofding van Nabil Amzieb in maart in Amsterdam.
In Amsterdam is woensdagochtend een hoofd op straat gevonden. Het gaat volgens de politie om de 23-jarige Marokkaan Nabil Amzieb.
De Marokkaanse gemeenschap in Ede heeft zondag een protestmars georganiseerd tegen het wangedrag van jongeren. Volgens het AD namen zowat 150 mensen deel aan de mars.
Koning Mohammed VI is terug in Marokko. De monarch kwam woensdagnamiddag in Rabat aan na bijna een week in Amsterdam te hebben doorgebracht.
Meerdere moslimorganisaties en moskeeën wensen vrijdag een vredesdemonstratie in Amsterdam te organiseren als gevolg van de aanslagen in België.
Ruim 300 mensen hebben vrijdagavond aan een stille tocht in Amsterdam deelgenomen voor een laatste eerbetoon aan Mohammed Bouchikhi.
Ruim drie miljoen mensen hebben zondag in Rabat gedemonstreerd tegen recente uitspraken van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties Ban Ki-Moon over de Marokkaanse Sahara.
Nabil Dirar is door de tuchtcommissie van de organisatie van de Franse voetbalcompetitie (LFP) geschorst. De Marokkaanse international werd gestraft voor een ’kopstoot’ aan een...