14 juni 2017 - 16:40 - Marokko
Een twintiger is afgelopen zaterdag in de oued Bouregreg in de Marokkaanse hoofdstad Rabat verdronken.
Volgens bronnen van persagentschap MAP werd de jongeman snel uit het water gehaald maar kon hij niet meer worden gereanimeerd. Op het lichaam zal een onderzoek worden uitgevoerd.
De extreme hitte tijdens de Ramadan in Marokko zorgt ervoor dat jongeren massaal hun dagen bij rivieren, stranden en zelfs fonteinen doorbrengen op zoek naar een beetje koelte.
Lees meer
In twee dagen tijd zijn drie mensen in Marokko verdronken. Twee slachtoffers kwamen om in Salé. Het derde slachtoffer verdronk in de regio van Khemisset.
Een jongeman van 20 jaar is begin deze week in een meer in de regio van Beni Mellal verdronken.
Een meisje van 9 jaar is woensdag in de oued Ighanimen in de provincie Taroudant verdronken als gevolg van de hevige regenval van de afgelopen dagen in de regio.
Twee zussen van 22 en 27 jaar zijn afgelopen zondag bij een verboden strand in Tanger verdronken.
Op het strand van Ain Diab in Casablanca is afgelopen zondag een jongen verdronken. Zijn drie vrienden konden worden gered.
De bewoners van douar Aichoune bij Sefrou zijn diep geschokt na het dramatisch ongeval dat dinsdag in Ain Sebou plaatsvond.
Drie kinderen zijn vandaag, maandag 26 juni, bij het Terrassa strand nabij de grot van Hercules in Tanger verdronken.
Een meisje is op dinsdag 20 november verdronken toen ze door het water van een overgelopen rivier werd meegesleurd in de regio van Essaouira.
Het levenloos lichaam van een jonge Marokkaan is maandag in een irrigatiekanaal in de gemeente Albino in het Italiaanse Bergamo gevonden.
Een 17-jarige Marokkaanse is vorige week in de regio van Barcelona in Spanje verdronken. Dezelfde dag kwamen drie andere mensen in de regio op dezelfde wijze om het leven.