Zoeken

Twintiger verdronken in rivier Rabat

- Marokko

Geschreven door Said A.

Een twintiger is afgelopen zaterdag in de oued Bouregreg in de Marokkaanse hoofdstad Rabat verdronken.

Volgens bronnen van persagentschap MAP werd de jongeman snel uit het water gehaald maar kon hij niet meer worden gereanimeerd. Op het lichaam zal een onderzoek worden uitgevoerd.

De extreme hitte tijdens de Ramadan in Marokko zorgt ervoor dat jongeren massaal hun dagen bij rivieren, stranden en zelfs fonteinen doorbrengen op zoek naar een beetje koelte.

Lees meer

Drie mensen verdronken in Marokko

In twee dagen tijd zijn drie mensen in Marokko verdronken. Twee slachtoffers kwamen om in Salé. Het derde slachtoffer verdronk in de regio van Khemisset.

Zusters verdronken bij strand in Tanger

Twee zussen van 22 en 27 jaar zijn afgelopen zondag bij een verboden strand in Tanger verdronken.

Italië: Marokkaan dood aangetroffen in kanaal

Het levenloos lichaam van een jonge Marokkaan is maandag in een irrigatiekanaal in de gemeente Albino in het Italiaanse Bergamo gevonden.

Marokko: twintiger verdrinkt in waterplas

Een jongeman van 20 jaar is begin deze week in een meer in de regio van Beni Mellal verdronken.

Marokko: meisje (9) verdronken na hevige regenval in Taroudant

Een meisje van 9 jaar is woensdag in de oued Ighanimen in de provincie Taroudant verdronken als gevolg van de hevige regenval van de afgelopen dagen in de regio.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team