Fez: agent op heterdaad betrapt met smeergeld
Een onderzoek werd deze week gestart naar een politieagent in Fez voor zijn deelname aan een corruptiezaak.
31 juli 2018 - 16:20 - Marokko
Zes Turkse onderdanen zijn maandag door de politie bij de grensovergang van Bni Nssar gearresteerd met valse Syrische paspoorten.
Het gezin, een koppel met vier kinderen, was via de Mohammed V luchthaven in Casablanca in Marokko aangekomen met hun Turkse paspoorten. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Toen ze werden aangehouden probeerden de ouders met hun kinderen met Syrische paspoorten Melilla binnen te komen. De politie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
Een onderzoek werd deze week gestart naar een politieagent in Fez voor zijn deelname aan een corruptiezaak.
Zeven Syriërs zijn door de Marokkaanse politie gearresteerd toen ze probeerden de grens naar Melilla over te steken met valse reisdocumenten.
Een Litouwer is maandag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca betrapt met 8,53 kilo cocaïne.
De politie is in Tetouan een grote fraudezaak op het spoor gekomen waarbij honderden valse paspoorten werden afgegeven.
De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft een bende opgerold die gespecialiseerd was in de vervalsing van reis- en woondocumenten voor migranten.