1 juli 2015 - 23:30 - Wereld
Om het vertrek van jonge Tunesiërs naar de Jihad te bestrijden, hebben de Tunesische autoriteiten drastische maatregelen getroffen, waaronder een reisverbod naar Marokko.
Radio Mosaique vernam van een veiligheidsbron dat Tunesiërs onder 35 niet meer naar Turkije, Libië, Servië en Marokko mogen.
Waarom Marokko op deze zwarte lijst staat is niet duidelijk. De Tunesische autoriteiten zouden Marokko als een doorvoerland beschouwen van jihadisten die naar Syrië of Irak willen vertrekken.
Tunesië was in de afgelopen maanden het slachtoffer van een reeks terreuraanslagen. Vorige week nog opende de 23-jarige Seifeddine Rezgui het vuur op een strand vol toeristen. Daarbij kwamen 38 mensen om, waaronder 30 Britten.
Goud wordt onbetaalbaar voor Marokkanen
Marokkaanse stad is dé kerstbestemming voor Amerikanen
Ryanair kijkt naar Marokko voor megaproject
Britse cosmeticagigant Lush sluit winkels uit solidariteit met Gaza
Machtsstrijd op eliteschool Al Akhawayn in Marokko
Café’s Tanger onder vuur: kakkerlakken en slechte service
Britse cosmeticagigant Lush sluit winkels uit solidariteit met Gaza
Marokkanen in Nederland, al 60 jaar, toch sociaal geïsoleerd
Laatste liefdevolle daad Aziz wordt hem fataal in Lissabon
Marokkanen centraal in een lugubere moordzaak in Luxemburg
Marokkaanse keuken verdwijnt in Walt Disney World
Turkije houdt Ibtissem en Mariam vast na vakantie in Thailand
Nederlanders: "Liever omrijden dan Marokkaanse buren"
Marokkaan opnieuw berecht voor moord in België, beschuldigt eigen advocaten