Loubna Abidar doodsbang dat dochter film "Much Loved" ziet (video)
Loubna Abidar blijft spijt hebben van haar rol als prostituee in de omstreden film "Much Loved" van Nabil Ayouch.
26 juli 2019 - 15:00 - Cultuur
Loubna Abidar is voor de derde keer getrouwd. De Marokkaanse actrice vierde deze week haar trouwfeest in Marrakech.
Het trouwfeest vond donderdagavond plaats. Loubna Abidar publiceerde zelf enkele foto’s om haar vreugde met haar volgers op sociale media te delen.
De omstreden actrice van de film Muched Loved weigerde echter details over haar nieuwe echtgenoot te geven.
Het tweede huwelijk van Loubna Abidar en haar scheiding van de Braziliaanse vader van haar dochter Luna, waren veel in de media besproken. "We hebben besloten om als vrienden te scheiden", verklaarde ze toen.
Abidar stelde toen ook dat ze al lang hadden besloten om uiteen te gaan maar dat de scheiding was uitgesteld vanwege de gezondheidstoestand van haar moeder en de sociale druk.
Lees meer
Loubna Abidar blijft spijt hebben van haar rol als prostituee in de omstreden film "Much Loved" van Nabil Ayouch.
Loubna Abidar is zwanger! De omstreden Marokkaanse actrice trouwde eind vorige maand met een Egyptische zakenman.
Al Jazeera, bekende Qatari televisiezender, heeft donderdag op Facebook een foto van Loubna Abidar gepubliceerd met een verrassende informatie.
Loubna Abidar gaat scheiden. De Marokkaanse actrice, die vier jaar geleden trouwde, kondigde dat zelf aan.
Loubna Abidar heeft via haar Facebook account laten weten dat ze vanaf nu geen gratis interviews meer zal geven. Wie haar vragen wil stellen zal dus moeten betalen.