Marrakech opnieuw bij beste bestemmingen ter wereld
Nieuwe onderscheiding voor Marrakech dat werd verkozen tot één van de mooiste bestemmingen ter wereld voor het jaar 2019.
29 april 2019 - 18:40 - Marokko
Marokko werd opnieuw opgenomen in een ranking van beste toeristische bestemmingen in de wereld dankzij de Toubkal, hoogste berg in het koninkrijk en in Noord-Afrika.
De 4160 meter hoge Toubkal werd door CNN tot 3e beste bestemming in de wereld voor wandelaars verkozen. "De top van de Toubkal biedt bergbeklimmers een onvergelijkbaar uitzicht op het Atlasgebergte", schrijft de nieuwszender.
Voor CNN is de Toubkal "een vredige wereld weg van de drukte van de naburige stad Marrakech", op 80 kilometer afstand.
Top 12 van beste bestemmingen voor wanderlaars:
– Bwindi Impenetrable Forest - Uganda
– Samburu - Kenia
– Toubkal - Marokko
– Zhangjiajie National Forest Park - China
– Ha Long Bay - Vietnam
– El Nido - Filippijnen
– Rotorua - Nieuw-Zeeland
– Kata Tjuta - Australië
– Malediven
– Petra - Jordanië
– Atacama-woestijn - Chili
– Monteverde Cloud Forest Reserve - Costa Rica
Lees meer
Nieuwe onderscheiding voor Marrakech dat werd verkozen tot één van de mooiste bestemmingen ter wereld voor het jaar 2019.
De Toubkal werd opnieuw geprezen door de internationale media. De berg in het zuiden van Marokko werd verkozen tot één van de beste bestemmingen wereldwijd voor wandelaars.
Het consulaat van Marokko in het Canadese Montréal heeft afgelopen donderdag in Dar Al-Maghrib een avond georganiseerd onder het thema "de smaken van Marokko in Quebec".
De rechtszaak tegen de moordenaars van twee Scandinavische toeristen in december vorig jaar in Imlil bij Marrakech, begint vandaag.
De stad Rabat werd opnieuw tot beste stad van Marokko verkozen door het Britse adviesbureau Mercer Consulting.