Lichaam Europeaan gevonden in Tiznit
Het stoffelijk overschot van een Franse man werd dinsdag in een auto op een parkeerplaats in Tiznit gevonden.
29 juli 2012 - 19:00 - Marokko
Sinds veertien dagen zorgt een man op een fiets voor paniek in Tiznit. De man valt (bijna) willekeurig meisjes aan op straat met een mes.
Zijn werkwijze is steeds dezelfde, hij benadert zijn slachtoffer en steekt haar met een mes in de bil. Daarna vlucht hij op zijn fiets.
De slachtoffers, een tiental in twee weken, zijn bijna allemaal meisjes die zich op Europese wijze kleden. Geen van hen is in staat om "Moul pikala" te beschrijven.
In Tiznit, waar de psychose toeneemt onder de lokale bevolking, denkt men aan een psychopaat met achterlijke ideeën.
De politie probeert actief de identiteit van de man te ontdekken. Daarvoor worden onder andere alle bewakingscamera’s gecontroleerd van openbare diensten en banken in de buurt van waar de aanvallen plaatsvonden.
Lees meer
Het stoffelijk overschot van een Franse man werd dinsdag in een auto op een parkeerplaats in Tiznit gevonden.
Tien kinderen en hun begeleidster, zijn woensdag gewond geraakt bij een botsing tussen een schoolbus en een taxi in het centrum van Tiznit.
Een vreemde rook afkomstig van de tribune tijdens de wedstrijd tussen Marokko en Japan op zondag in Newcastle, zorgde voor paniek bij de veiligheidsdienst van de Olympische Spelen.
Een vliegtuig van Royal Air Maroc overvloog op zeer lage hoogte, de landelijke gemeente Tassoultant in de regio van Marrakech, en zaaide daardoor paniek onder de bevolking.
Drie gevallen van meningitis in de regio van Chefchaouen zorgen voor paniek onder de bevolking, die vreest dat de ziekte zich verspreidt in de afwezigheid van preventieve...