Lichaam Europeaan gevonden in Tiznit
Het stoffelijk overschot van een Franse man werd dinsdag in een auto op een parkeerplaats in Tiznit gevonden.
28 augustus 2013 - 17:00 - Cultuur
De grootste dolk ter wereld werd in augustus, tijdens de 4e editie van het Timizart Festival in Tiznit, voorgesteld.
Ruim 45 dagen waren nodig om de 3 meter lange en 27 kilo zware hout en zilveren dolk te maken.
De stad Tiznit staat bekend voor haar zilverambacht en kunst. De oude medina van de stad telt ruim 150 zilverwinkels. Tijdens het festival werd daarom ook in de oude medina, een expositie van 5000m² rond zilver georganiseerd. Bezoekers konden er kennis maken met het zilverambacht.
Tijdens het festival werden ook voorstellingen van volkskunst, een fantasia en een traditionele modedefilé georganiseerd.
De muzikale avonden werden verzorgd door onder andere Aicha Tachinouite, Hatim Ammor, Houcine Marrakchi, Hassan Id Bassaid, Abdelaaziz Stati en Saad Lamjarrad.
Het evenement trok ruim 200.000 bezoekers aan volgens de organisatoren.
Lees meer
Het stoffelijk overschot van een Franse man werd dinsdag in een auto op een parkeerplaats in Tiznit gevonden.
Justin Timberlake komt voor het eerst naar Marokko. De zanger zal de opening verzorgen van de 13e editie van het Mawazine festival in Rabat.
Het jaarlijkse Rozenfestival van Kelaat Mgouna in Marokko, is een onmisbaar evenement volgens de Amerikaanse nieuwszender CNN.
De 13e editie van het Filmfestival van Marrakech wordt dit jaar gewijd aan de Scandinavische landen. Het filmevenement staat van 29 november tot 7 december gepland.
De Amazigh-zangeres Raisa Hasna Tajdiguite werd vrijdag in haar huis in Tiznit gearresteerd met een getrouwde man.