20 mei 2013 - 13:05 - Marokko
Drie leerlingen hebben een handgemaakte bom doen ontploffen in hun school in Rommani, regio Rabat. De tieners werd aangehouden en door de politie gehoord. Maandag verschijnen ze voor de rechter in Rabat.
Analyses toonden aan dat de bom met verschillende explosieve stoffen was vervaardigd en een hoge koolstofgehalte bevatte
De politie trekt in twijfel het vermogen van de leerlingen, om een dergelijke bom te bouwen. Ze verdenken de tieners ervan, hulp te hebben gekregen van ervaren bommenmakers.
In maart had een andere tiener in Rabat, ook al een bom in een klaslokaal laten ontploffen. De jongen had toen aan de verkoper doen geloven dat hij het nodige voor zijn bom, nodig had voor een schooltaak.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra