Zoeken

Bezorgdheid in Tetouan vanwege slechte smaak en geur drinkwater

29 maart 2016 - 19:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De inwoners van Tetouan klagen al ruim een week over de kwaliteit van het drinkwater. De bevolking is bezorgd vanwege de verandering in de smaak, maar ook in de geur.

Een vereniging van jonge advocaten heeft besloten de zaak te onderzoeken en vreest dat het drinkwater vervuild is. Al Akhbar meldt dat sommige mensen ernstig ziek zijn geworden na het drinken van kraanwater.

De zaak werd reeds aan de rechtbank voorgelegd en er werd een beroep gedaan op een beëdigd expert om het water te analyseren.

Volgens de krant stellen de plaatselijke autoriteiten echter dat het drinkwater in Tetouan voldoet aan de kwaliteitsnormen en weigeren zich uit te spreken over de slechte geur van het water.

Lees meer

Marokko: kwaliteit drinkwater "goed" in Tanger

Water dat in de regio van Tanger uit de kraan stroomt "voldoet aan de normen" volgens een verklaring van de staatsdienst voor water en elektriciteit ONEE en het bedrijf Amendis.

Weg tussen Tetouan en Al Hoceima gesloten door sneeuw

Een deel van de nationale weg tussen Al Hoceima en Tetouan werd voor het verkeer afgesloten wegens sneeuwval.

Bewoners Tanger demonstreren tegen shisha en prostitutie

In de afgelopen dagen werden meerdere demonstraties in Tanger georganiseerd om tegen shisha cafés en de toename van prostitutie te protesteren.

Marokko gebruikt vissen om drinkwater te zuiveren

Marokko gebruikt sinds kort Chinese karpers om water bij dammen te reinigen. De introductie van de vissen voor waterzuivering is een idee van de staatsdienst voor water en...

Twee doden en zwaargewonde bij auto-ongeluk in Tetouan

Bij een zwaar verkeersongeluk in Tetouan zijn maandag twee mensen om het leven gekomen. Een derde slachtoffer raakte ernstig gewond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team