Zoeken

Tanger: vrouw verstopt drugs in luier peuter

21 februari 2018 - 20:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Alle middelen zijn voor sommige mensen goed om drugs naar Europa te smokkelen. Zelfs hun eigen kinderen...

Tanja24 bericht dat een vrouw dinsdag door de politie in de haven Tanger Med werd gearresteerd met 800 gram hasj. De drug had ze in de luier van haar dochtertje van drie verstopt.

De vrouw wilde op een boot naar Spanje, waar ze woont, vertrekken. Ze werd na de vondst van de drug gearresteerd en in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Tanger Med: 100 kg hasj onderschept

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko werd woensdagavond 100 kilo hasj in beslag genomen.

Spanjaard bij grensovergang Sebta met 105 kilo drugs betrapt

De Marokkaanse douane heeft in samenwerking met de politie bij de grensovergang Bab Sebta een Spanjaard met 105 kilo cannabis gearresteerd.

Auto met ton drugs onderschept in Chefchaouen

De gendarmerie van Tetouan heeft vrijdag ruim één ton cannabis in beslag genomen in de provincie Chefchaouen.

Tanger: vrouw verstopt ecstasy in deken baby

De politie heeft woensdag bij het busstation in Tanger een jonge vrouw gearresteerd met een grote hoeveelheid ecstasy pillen.

Tanger: bejaarde Spanjaard met 17 kilo drugs gepakt

De politie heeft in de haven Tanger Stad ruim 17 kilo drugs ontdekt in de auto van een Spaanse man.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team