Zoeken

Tanger: bende vermoordt jongeman en verwondt zijn verloofde

21 maart 2018 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een jongeman van 21 jaar is dinsdag in Tanger overleden na door een bende met een mes te zijn aangevallen. Zijn verloofde raakte ernstig gewond.

Volgens Le360 werd het slachtoffer zondag aangevallen. Hij wandelde met zijn verloofde na bij zijn schoonouders te hebben gegeten toen hij in de wijk Dar Tounsi door een bende dieven werd aangevallen.

Soufiane en zijn verloofde werden herhaaldelijk met een mes gestoken. De jongeman bezweek twee dagen later aan zijn verwondingen in het Mohammed V ziekenhuis in Tanger. Zijn verloofde verkeert niet meer in levensgevaar.

De politie heeft een onderzoek ingesteld en is op zoek naar de daders van de aanval.

Lees meer

Jongeman pleegt zelfmoord uit liefdesverdriet in Tanger

Een jongeman is maandag dood aangetroffen in een bos in de regio van Tanger. Hij zou uit liefdesverdriet zelfmoord hebben gepleegd.

Nador: bende opgerold die huizen wereld-Marokkanen leegroofde

De politie heeft in Ras El Ma in de regio van Nador een bende inbrekers opgerold die huizen van in het buitenland wonende Marokkanen tijdens hun afwezigheid leegroofden.

Wereld-Marokkaan aangevallen, verloofde gekidnapt en auto gestolen

Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is dinsdag door een bende met messen aangevallen in Fkih Bensalah.

Jongeman hangt zichzelf op in Tetouan

Een jongeman is zondag in het huis van zijn ouders in de wijk Somal in Tetouan dood aangetroffen.

Tanger: bekende homo in shoppingcenter mishandeld

Ayoub El Omari, een jonge Marokkaan die uitkomt voor zijn homoseksualiteit op social media, is afgelopen zaterdag door een bende onbekenden aangevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team