5 mei 2015 - 15:09 - Sport
Drie supporters van Raja Casablanca worden sinds afgelopen weekend vermist in Algerije. Zij waren hun team vrijdag tijdens een wedstrijd tegen Entente Sportive de Sétif gaan supporteren.
Een van hen, 25, werd door de politie gearresteerd bij zijn aankomst op de luchthaven van Algiers. Zijn familie heeft sindsdien niets meer van hem vernomen. De ambassade van Marokko in Algerije en het ministerie van Buitenlandse zaken werden op de hoogte gebracht.
Een tweede supporter afkomstig uit Oujda zou eveneens door de politie zijn gearresteerd. Hij zou de landsgrens te voet hebben overgestoken, wat verboden is. Ook in dit geval is er sinds zijn arrestatie geen nieuws meer. Zijn familie heeft aan Raja Casablanca gevraagd om in te grijpen. De directie van de club zou de autoriteiten hebben gewaarschuwd.
De derde vermiste supporter is Adil D., auteur van de meeste liedjes van de voetbalclub. Zijn familie heeft sinds zijn vertrek niets meer van hem gehoord.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op