Dit zal je nooit meer zien: de natuurlijke boog van Legzira is ingestort (foto’s)
Het was één van de belangrijkste toeristentrekkers in de regio. De natuurlijke boog op het Legzira strand in Sidi Ifini is ingestort.
14 juli 2016 - 14:55 - Marokko
Het strand van Agadir is één van de mooiste stranden van Marokko. Het 9 km lange strand trekt ook dit jaar weer duizenden toeristen aan. Reportage 2M.
Lees meer
Het was één van de belangrijkste toeristentrekkers in de regio. De natuurlijke boog op het Legzira strand in Sidi Ifini is ingestort.
Bij een aanval met sabels op het bekende « Sablette » strand in Mohammedia zijn donderdag drie gewonden gevallen.
Forbes heeft een nieuwe lijst van de 27 mooiste stranden ter wereld uitgebracht. Het strand van Imsouane in Marokko behoort tot de mooiste stranden.
In Marokko blijft het moeilijk voor vrouwen om met zwemkleding naar het strand te gaan, ook al is de bevolking vrij tolerant.
Nieuwe onderscheiding voor Marokko in de internationale media. Twee stranden van het koninkrijk behoren tot de mooiste stranden ter wereld.