29 augustus 2024 , 18:00 - Saïd Amraoui - Sport
De Marokkaanse verdediger Chadi Riad, die bij Crystal Palace speelt, raakte dinsdag geblesseerd tijdens een wedstrijd tegen Norwich City in de Engelse competitie. Zijn kansen om geselecteerd te worden voor de komende interlands tegen Gabon en Lesotho in september lijken verkeken.
Chadi Riad moest al na tien minuten het veld verlaten vanwege een blessure. Dit is een flinke tegenvaller voor bondscoach Walid Regragui, die rekende op de jonge verdediger voor de belangrijke kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup 2025.
Lees ook: FC Barcelona koopt Chadi Riad terug uit angst hem te verliezen
Het lijkt erop dat Chadi Riad deze twee wedstrijden moet missen, wat Regragui voor een lastige keuze stelt. De bondscoach moet nu op zoek naar een vervanger voor de jonge Atlas Leeuw, die een belangrijke schakel is in de Marokkaanse defensie. De speler van Crystal Palace maakte afgelopen seizoen indruk bij zijn vorige club Real Betis en wordt beschouwd als een groot talent.
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière