16 december 2013 - 16:07 - Sport
Stephane Peterhansel, meerdere malen kampioen van de Rally Parijs-Dakar, heeft met een snelheid van 180 km/uur voor chaos gezorgd in het zuiden van Marokko.
Ondanks zijn hoge snelheid, veroorzaakte de piloot geen schade maar zorgde wel voor angst bij de weinige voorbijgangers.
In werkelijkheid is niets van dit alles waar. Stephane Peterhansel maakte een spotje voor de Mini ALL4 en de energiedrank Monster.
In het filmpje wandelt Peterhansel door de Marokkaanse stad gekleed met een djellaba. Hij loopt naar een garage en stapt er in een Mini 4x4. Met een gemiddelde snelheid van 178 km/uur racet hij door de stad.
Aan een rotonde wordt hij tot stoppen gemaand door de agent. Peterhansel rijdt ongestoord door tot de woestijn...
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko