Zoeken

Spanje: neergestoken Marokkaan in kritieke toestand

10 februari 2020 - 11:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 27-jarige Marokkaan is vrijdag in het Spaanse Santa Cruz de Tenerife in Spanje neergestoken. De twintiger verkeert nog steeds in levensgevaar.

Europa Press vernam van de reddingsdiensten dat het slachtoffer op straat werd neergestoken op de Canarische Eilanden.

De aanval vond vrijdag rond 13 uur plaats. Het slachtoffer werd volgens La Vanguardia in kritieke toestand naar het La Candelaria ziekenhuis afgevoerd.

De omstandigheden van de steekpartij en de identiteit van de daders zijn nog niet bekend. De politie heeft een onderzoek gestart.

Lees meer

Spanje: onderzoek naar mysterieuze dood Marokkaan

De Spaanse Guardia civil heeft een onderzoek gestart naar de mysterieuze dood van een Marokkaanse man.

Marokkaan in Spanje in kritieke toestand na mes-aanval

Een jonge Marokkaan van rond de dertig is vorige week zwaargewond geraakt tijdens een ruzie in het Spaanse Puente de Vallecas in de regio van Madrid.

Marokko: tweede coronapatiënt in kritieke toestand

De 80-jarige vrouw bij wie het coronavirus werd vastgesteld in Marokko verkeert in kritieke toestand. Dat bevestigt Mohamed Lyoubi, directeur epidemiologie bij het ministerie...

Marokko: woedende vrouw probeert op straat vriendje keel door te snijden

In Marrakech heeft zaterdag een schokkend incident plaatsgevonden. Een hysterische jonge vrouw viel in de wijk Bab Doukala haar vriendje aan met een mes.

Marokko: verdachten naar Spanje gevlucht na moordpoging

De eigenaar van een bar in de wijk Ain Diab in Casablanca is afgelopen vrijdag na een gewelddadige ruzie door de politie gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team