Zoeken

Spanje gaat terreurverdachte Mohamed El Bali aan Marokko uitleveren

21 april 2016 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Mohamed El Bali wordt zeer binnenkort aan Marokko uitgeleverd. De terreurverdachte zit sinds september 2013 in de gevangenis in Melilla.

Marokko eist al bijna vier jaar zijn uitlevering. El Bali wordt ervan verdacht strijders te hebben aangeworven voor conflictgebieden.

Slechts een maand na zijn arrestatie in 2012 had Spanje toestemming gegeven voor zijn uitlevering aan Marokko. El Bali was echter tegen de beslissing in beroep gegaan.

Een tiental jongeren uit het noorden van Marokko, voornamelijk Fnideq en Tetouan, werden via het netwerk van El Bali naar conflictgebieden gestuurd.

Lees meer

Marrakech bij beste bestemmingen wereldwijd volgens TripAdvisor

Marrakech staat dit jaar opnieuw in de "Traveler’s choice awards", ranking van beste bestemmingen ter wereld van TripAdvisor.

Terreurverdachte op luchthaven Casablanca gearresteerd

De politie heeft op de Mohammed V luchthaven in Casablanca een Marokkaanse terreurverdachte gearresteerd die uit Libië terugkeerde.

Politie geeft overzicht arsenaal dat Tsjadische terreurverdachte Tanger

Tijdens de arrestatie van de Tsjadische terreurverdachte in Tanger, trof de politie een heel arsenaal om bommen te maken aan. De man plande dodelijke aanslagen in Marokko.

Terreurverdachte opgepakt in Marokko

Agenten van de politiedienst BCIJ hebben maandag in het Marokkaanse Saidia een man gearresteerd voor zijn banden met de terreurorganisatie Daesh.

Drugsbaron bestuurt crimineel netwerk vanuit Marokkaanse gevangenis

Najib Zaidi, een drugsbaron die in Marokko tot de doodstraf werd veroordeeld, leidt al jarenlang zijn crimineel netwerk vanuit de gevangenis. Dat meldt de politiedienst BCIJ.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team