Drugsnetwerk tussen Marokko en Spanje opgerold (video)
Opnieuw een mooie vangst voor de Spaanse Guardia Civil. Een criminele organisatie die drugs smokkelde tussen Marokko en Spanje werd enkele dagen geleden opgerold.
20 oktober 2015 - 23:00 - Wereld
De Spaanse Guardia Civil heeft vorige week een groot drugsnetwerk opgerold. Vijftien mensen werden gearresteerd. Het netwerk gebruikte helikopters om drugs vanuit Marokko naar het zuiden van Spanje te vervoeren.
De leden van het netwerk werden al maanden in het oog gehouden. De Spaanse politie deelde zelfs een filmpje waarin te zien is hoe de drugssmokkelaars een helikopter vol drugs uitlaadden en de hasj vervolgens in een auto laadden.
Volgens de Guardia civil gebeurden de drugsleveringen enkel ’s avonds in een bergachtig en moeilijk bereikbaar gebied. Het netwerk had er zelfs en kleine schuilplaats gebouwd waar ook drugs en materieel werd gevonden.
De helikopters overvlogen de Middellandse zee en het zuiden van Spanje met gedoofde lichten om niet gezien te worden. De toestellen waren in het zwart geverfd en de piloten gebruikten nachtbrillen. Tijdens de politieoperatie werd ruim 600 kilo hasj in beslag genomen.
Lees meer
Opnieuw een mooie vangst voor de Spaanse Guardia Civil. Een criminele organisatie die drugs smokkelde tussen Marokko en Spanje werd enkele dagen geleden opgerold.
In Spanje heeft de politie deze week een grote drugssmokkel opgerold. Ruim 2,5 ton hasj afkomstig uit Marokko werd in beslag genomen.
Een helikopter volgeladen met drugs uit Marokko is in het zuiden van Spanje neergestort. Het toestel raakte een hoogspanningsmast. Twee mensen zijn bij de crash gedood.
De Guardia Civil heeft grote drugssmokkelnetwerk tussen Marokko en Spanje opgerold. De drug werd door voormalige Servische legerpiloten met helikopters vervoerd.
De Spaanse douane heeft in de nacht van zaterdag op zondag in de regio van Almeria een zeilboot met ruim 10 ton drugs uit Marokko onderschept.